Białkowska Aneta

Aneta Białkowska - kajakarka KShttp://www.paceltd.co.uk/tag/swiss-breguet-replica/ Posnania, zdobywczyni pierwszego w historii medalu MŚ dla Polski w czwórkach na 1000 m (wraz z Pastuszką, Sadalską i Skowroń), olimpijka z Sydney (2000) i Aten (2004).

Urodzona 6 sierpnia 1977 w Poznaniu, reprezentantka KS Posnania od 1989. Kajakarstwo trenuje od 12 roku życia. Wychowanka trenerów: Ryszarda Oborskiego i Piotra Lewandowicza. Specjalizująca się w czwórkach kajakowych (K-4).

Zdobywczyni pierwszego w historii medalu dla Polski w czwórkach kajakowych na mistrzostwach świata. Stało się to w Sewilli (2002) w http://copywatcheschina.com/porsche-replica-watches/watch-insider-previews-the-porsche-replica-motorsport-chronograph-new-chopard-superfast-919/konkurencji K-4 1000 m, a jej partnerkami były: Aneta Pastuszka, Karolina Sadalska i Joanna Skowroń.

Wielokrotna MontBlanc replicahttp://highgatepark.com/index.php?myu=watch-brands/franck-muller/http://www.paceltd.co.uk/tag/replica-jaeger-lecoultre/Medalistka Mistrzostw Świata i Eurupy. Multimedalistka Mistrzostw Polski.

Członek Honorowy seiko prospex replicaHublot replicaMontBlanc replica ukKlubu Sportowego Posnania.

Źródło:http://www.paceltd.co.uk/hublot-replica-watches/SWISS REPLICA WATCHES Olimpijski.pl

 

Powrót

pozycjonowanie plewiska