5 days ago

KS Posnania

Posnania wygrywa we Wrocławiu!

Po bardzo zaciętych meczach z KS Budowlani Łódź w półfinale i Kaskada Szczecin Rugby Klub w finale, to Posnania okazała się najlepsza w II turnieju Pucharu Polski Rugby 7!

W grupie wygrywamy kolejno mecze z RC Czarni Bytom Rugby i Rugby Wrocław, a o zaciętości finału niech świadczy fakt, że toczył się on do złotego przyłożenia.

Dodatkowo, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Oskar Dębiński, rozgrywający swój drugi turniej, jako senior. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim przeciwnikom, kibicom i sponsorom!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! 💪🏻🏉 ... WięcejZobacz mniej

1 week ago

KS Posnania

W ubiegłą sobotę na poznańskiej Malcie odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików oraz Mistrzostwa Poznania. Nasz klub reprezentowała bardzo liczna grupa młodzików, która wygrała prawie wszystkie swoje konkurencje!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników !! 😊
... WięcejZobacz mniej

1 week ago

KS Posnania

Zwycięska inauguracja!

Wygrywamy pierwszy turniej Pucharu Polski w rugby 7.

Zawody rozgrywane na naszym obiekcie kończymy z kompletem zwycięstw, choć dziś wcale nie było łatwo - finałowe spotkanie z RC Koszalin zakończyło się wynikiem 14:12.
Podium uzupełniła ekipa Kaskady Szczecin. Warto zaznaczyć, że zagraliśmy dziś w bardzo młodym składzie - szansę debiutu otrzymali nasi świeżo upieczeni seniorzy: Oskar Dębiński, Damian Skotarczak oraz bracia Mateusz i Maciej Paluchowie. Ponadto pierwszy turniej w naszych barwach zaliczył wypożyczony z KS Budowlani kadrowicz David Tarnawski. Gratulujemy występu! 💪

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz wszystkim przybyłym za wsparcie. Kolejny turniej PP już za tydzien we Wrocławiu. Trzymajcie kciuki! 😊💪

Miasto Poznań
Pit Bull West Coast
Rugby 7 w Polsce ... WięcejZobacz mniej

Załaduj więcej