2 weeks ago

KS Posnania

Już we wrześniu zobaczycie na nowym boisku przy Słowiańskiej rugby w wydaniu męskim i kobiecym na najwyższym poziomie. Rugby XV oraz w wersjach olimpijskich. Mecze międzynarodowe kobiet tylko w Poznaniu!

Black Roses Posnania
Najmniejsza część meczu trwa 7'. Każda sekunda może być ostatnią... tą w której przechylisz szalę zwycięstwa. Już we wrzesniu zobaczycie mecz rugby 7 w nowej formule. Tylko na boiskach Posnanii!

Miasto Poznań
2K4K film rental
Meliński Minuth
Pit Bull West Coast
Kręgielnia Gravitacja Poznań - Centrum Rozrywki
Multikino Polska
Rehasport Clinic ... WięcejZobacz mniej

2 weeks ago

KS Posnania

Piękna słoneczna pogoda w ostatnich dniach sprzyja aktywności nad wodą! A Wy jak spędzacie weekend? ... WięcejZobacz mniej

Piękna słoneczna pogoda w ostatnich dniach sprzyja aktywności nad wodą! A Wy jak spędzacie weekend?

2 weeks ago

KS Posnania

Posnania wygrywa w Koszalinie!

Posnania zaczyna rundę od wygranej w turnieju Pucharu Polski, który odbył się dziś w Koszalinie. W finale zwycięstwo z RC Czarni Pruszcz Gdański.

Miłym akcentem była również nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, która powędrowała do naszego zawodnika - Dawida Kinasta. Gratulujemy!

Serdeczne podziękowania dla kibiców i sponsorów!

Miasto Poznań
JTC
Pit Bull West Coast ... WięcejZobacz mniej

1 month ago

KS Posnania

W miniony weekend nasze zawodniczki i trenerzy wzięli udział w warsztatach trenerskich organizowanych przez Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby oraz KS Posnania. Szkolenie poprowadził Mike Panoho, były zawodnik kadr młodzieżowych Nowej Zelandii i Australii oraz zawodowy gracz rugby najwyższych klas rozgrywkowych w Wielkiej Brytanii, a obecnie trener i edukator Rugby England. Warsztaty, w których wzięło udział ponad 30 trenerów i zawodników, zapoczątkowały cykl zajęć regionalnej akademii trenerskiej w Poznaniu. ... WięcejZobacz mniej

Załaduj więcej